Verslag FTTS-4 2026

geplaatst in: Fly To The Sky | 0

Midden in de vakantieperiode is de lanceerdag ondanks de afwezigheid van diverse vakantiegangers toch erg leuk geweest. Het was een prachtige aangenaam warme zomerdag. Genoeg wind voor een beetje verkoeling, zonder hinderlijk te zijn voor de lanceringen.

Totaal zijn bijna 50 lanceringen uitgevoerd, met motoren tussen A en G. Er ging best wel wat mis. Zo waren er verschillende CATO’s en enkele motoren bleken een nogal afwijkende vertragingstijd te hebben. Het model van Laurens met de 360 graden boordcamera dreigde daardoor neer te storten, tot enkele meters boven de grond alsnog de chute opende. De gemaakte beelden zijn spectaculair !!

Voor de ei-wedstrijd zijn een paar vluchten uitgevoerd. Tot nu toe staat Owen nog ruimschoots aan de leiding.

Halverwege de dag hebben we een bezoek gehad van ILT. Het bestuur heeft de bezoekers begeleid, en de gestelde vragen naar tevredenheid kunnen beantwoorden.

Onze gastheer Henk trakteerde ons op raketijsjes, die smaken fantastisch op zo’n zomerse dag, dank Henk!

Hieronder een eerste impressie van de dag in foto’s. Met foto’s van Willen, Owen en Ben.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *